Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Outsourcing usług z zakresu laserowej obróbki metalu

28.02.2022 Outsourcing usług z zakresu laserowej obróbki metalu

Outsourcingiem nazywamy oddelegowanie zewnętrznej firmie konkretnego zadania lub obszaru zadań. Celem jest zazwyczaj obniżenie kosztów firmowych, ale coraz częściej również zwiększenie wydajności i jakości świadczonych usług. Outsourcing dotyczy takich dziedzin, jak księgowość, IT, marketing, ale też laserowa obróbka metalu, która w przeciwnym razie wymaga zakupu profesjonalnego sprzętu, zatrudnienia specjalistów i odpowiedniego przygotowania stanowiska pracy.

Pakiet korzyści związany z outsourcingiem

Decydując się na outsourcing, firma jest w stanie dostrzec korzyści na wielu płaszczyznach. Aby jednak tak było, współpraca z zewnętrznym dostawcą usług powinna być poprzedzona bardzo dokładną analizą finansową. Na pewno jedną z podstawowych korzyści jest wyraźne ograniczenie kosztów firmowych. Wynika to z braku konieczności zatrudnienia i utrzymania pracownika, jak też zakupu maszyn. Firma zleca zadania tylko wtedy, kiedy jest taka potrzeba, płaci za konkretną usługę.

Outsourcing to także duże możliwości dostępu do wykwalifikowanych ekspertów z danej dziedziny, w tym przypadku laserowej obróbki metalu. Zapewniają oni również wsparcie i pomoc, co przekłada się na optymalizację konkretnych działań. Ważne jest też, że firma może skoncentrować się na realizacji bieżących projektów. Nie zawsze spawanie czy wycinanie laserowe bezpośrednio wynika z profilu firmy, ale jest niezbędne, aby mogła ona świadczyć odpowiednie usługi. Trzeba też wspomnieć o wzroście wydajności wynikającym z outsourcingu, co jest związane z możliwością skupienia się na właściwych zadaniach.

Usługi wycinania, spawania i drukowania laserowego

Centrum Maszyn CNC skoncentrowane jest na innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu laserowej obróbki metalu. W ofercie mamy zarówno maszyny na sprzedaż, profesjonalne szkolenia, jak również usługi z zakresu laserowej obróbki metalu. Oferujemy kompleksowy outsourcing z wycinania laserowego arkuszy blach, wycinania laserowego rur i profili, spawania laserowego, czyszczenia laserowego i drukowania laserowego metalu 3D.

W ramach outsourcingu oferujemy darmową wycenę usługi, a także pełne ubezpieczenie zleconych procesów obróbki metalu. Całość wykonywana jest w nowoczesnym parku maszynowym z wykorzystaniem sprawdzonych, innowacyjnych maszyn DNE Bystronic, FANUCI 3.0 PRO GenX i Bulltech.

Wsparcie w bieżących projektach i realizacji większych celów

Laserowa obróbka metalu wymaga doświadczenia i umiejętności wykwalifikowanego operatora, ale też dostępu do nowoczesnych maszyn. Tylko wtedy możliwe jest osiągnięcie maksymalnej precyzji i wydajności, którą charakteryzuje się ta technologia. W Centrum Maszyn CNC firmy otrzymują kompleksowe wsparcie. Pracujemy tylko na najnowszych modelach maszyn, które gwarantują dokładność obróbki, dają nam szeroką paletę możliwości wykonywanych projektów, a także wspomagają nas w szybkiej realizacji zamówień.

Outsourcing to współpraca, na której korzystają obie strony. To właśnie on przyczynia się do sukcesów wielu firm, które dzięki delegowaniu zadań są w stanie w pełni skoncentrować się na swoich właściwych projektach.

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

 

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00