Finansowanie

Finansowanie Centrum Maszyn CNC

Jako innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się firma doskonale rozumiemy potrzeby inwestycyjne naszych klientów. Rosnący postęp technologiczny i optymalizacja procesów obróbczych wymuszają nieustanne wdrażanie nowych inwestycji w celu zachowania konkurencyjności rynkowej. W tym przypadku bardzo istotnym elementem jest preferencyjne finansowanie kredytowe i dotacyjne planowanych przedsięwzięć.

W zakresie finansowania inwestycyjnego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i renomowanymi instytucjami wspierającymi zakupy urządzeń do obróbki metalu w Polsce. Pozwala to naszej firmie na przygotowywanie ofert nie tylko na same urządzenia, ale także na ich bezpośrednie finansowanie w bardzo korzystnych warunkach. Pozytywna weryfikacja naszej firmy w agencjach ratingowych w oparciu o realizowane wolumeny nowych kontraktów handlowych dodatkowo pomaga w uzgodnieniu możliwie najlepszych warunków kredytowych, bez-prowizyjnie.

Nasi partnerzy specjalizują się zarówno w finansowaniu bankowym np. leasing, pożyczka jak i finansowaniu dotacyjnym np. innowacyjność. Maszyny znajdujące się w naszej ofercie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty unijne i dokumenty z zakresu innowacyjności gospodarczej.

Prosimy zauważyć, iż nasza firma nie działa jako pośrednik pomiędzy klientem a firmami kredytującymi. W momencie zainteresowania naszą ofertą oraz przedstawionymi warunkami handlowymi natychmiastowo przekazujemy wszystkie dane naszych partnerów w celu bezpośredniego kontaktu klienta z preferowanym podmiotem finansującym.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań w temacie finansowania kredytowego i dotacyjnego prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.