Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=
Główne tło na stronie

CANSA MAKINA to tradycja i solidność produkcji urządzeń dedykowanych do gięcia rur i profili nieustannie od 1979 roku!

Giętarki do rur i profili CANSA MAKINA to maszyny oparte przede wszystkim na wiedzy, doświadczeniu, wszechstronności oraz najwyższej precyzji wykonania. Oferowane przez nas giętarki są wyposażone wyłącznie w komponenty najwyższej jakości. W związku z powyższą deklaracją chętnie podejmujemy się także wyzwań budowy maszyn dostosowanych pod specyfikę wymagań klienta. Wachlarz zastosowań maszyn do gięcia rur i profili stale się powiększa wraz z posuwającą się naprzód technologią. Giętarki do rur i profili CANSA MAKINA to trafny wybór!

W podstawowej ofercie urządzeń znajdują się m.in.:

 • Giętarki trzpieniowe, beztrzpieniowe (matrycowe), trójrolkowe, formujące końcówki rur
 • Giętarki hydrauliczne, elektryczne, elektryczno-hydrauliczne, mechaniczne
 • Giętarki CNC, NC, 3D, 2D
 • Giętarki wielonarzędziowe (1-3 stosy) z wyposażeniem opcjonalnym
 • Giętarki specjalistyczne przeznaczone do gięcia rur i profili miedzianych, aluminiowych
 • Giętarki zrobotyzowane, bezobsługowe

Parametry techniczne poszczególnych urządzeń określane są wyłącznie w ofertach handlowych po uprzedniej konsultacji cyklu produkcyjnego z klientem. Wszystkie maszyny objęte są 2 letnią gwarancją. Dostarczane są z DTR w języku polskim oraz certyfikatem CE.

Opieka techniczna, czyli jak dbamy o naszych klientów.

Serwis

Posiadamy własny, wykwalifikowany serwis, dostępny na terenie całego kraju. Dostarczamy stałą opiekę techniczną zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego upływie. Dysponujemy także własnym, w pełni wyposażonym magazynem wszystkich niezbędnych części serwisowych i eksploatacyjnych, co pozwala na zoptymalizowanie procesu podejmowanych działań serwisowych do absolutnego minimum. Dokładamy wszelkich starań, aby zgłoszenia serwisowe były stale monitorowane i realizowane w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od momentu ich otrzymania. Wszystkie zgłoszenia serwisowe są automatycznie sprawdzane i zdalnie diagnozowane.

 • Dział wsparcia technicznego

  Zapewniamy własny, wykwalifikowany serwis dostępny w całej Polsce. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych.

 • Magazyn

  Posiadamy pełny magazyn części serwisowych oraz eksploatacyjnych.

 • Reakcja serwisu

  48h od wysłania zgłoszenia serwisowego.

 • Wsparcie online

  Wszystkie zgłoszenia serwisowe są automatycznie sprawdzane i zdalnie diagnozowane.

 

Gwarancja

Głównym, niezmiennym celem naszej firmy jest sukcesywne budowanie zaufania i rosnącej satysfakcji naszych klientów. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań pozwalających naszej firmie budować i rozwijać wizerunek solidnego i zaufanego dostawcy, który na każdym etapie współpracy jest gwarantem bezpiecznej inwestycji oraz pewnej i stabilnej produkcji. Urządzenie objęte jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym od momentu uruchomienia, jednak nie dłuższym niż 25 miesięcy od momentu dostawy. Wymagania serwisowe i gwarancyjne: Środowisko pracy, obsługa i konserwacja urządzenia zgodnie z zaleceniami dokumentacji technicznej DTR oraz karty gwarancyjnej.

 

W razie jakichkolwiek pytań w temacie giętarek do rur i profili prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Baza wiedzy

Dlaczego laser fiber to dobra inwestycja?

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na zakup wycinarek laserowych wykorzystujących technologię lasera światłowodowego. Dlaczego?

Dowiedz sie więcej
Dlaczego laser fiber to dobra inwestycja?

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

 

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00