Serwis

Serwis Centrum Maszyn CNC

Wszystkie maszyny sprzedawane za pośrednictwem naszego serwisu objęte są bezpośrednią opieką serwisową, zarówno podczas trwania serwisu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Dodatkowo oferujemy opcjonalną, rozszerzoną gwarancję na części mechaniczne wykorzystywane do produkcji poszczególnych maszyn na okres do 5 lat. Jesteśmy pierwszą firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem maszyn do obróbki metalu, która zaproponowała tego typu rozwiązanie na polskim rynku.

Posiadamy własne, dedykowane i wykwalifikowane wsparcie techniczne, dostępne na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby zgłoszenia serwisowe były realizowane w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od momentu otrzymania wezwania serwisowego. Nasz dział serwisowy jest do dyspozycji codziennie pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem w godzinach pomiędzy 08.00-16.00. W przypadkach szczególnych, po uprzednim uzgodnieniu, prace serwisowe mogą zostać zaplanowane i zrealizowane w weekend.

W naszym magazynie posiadamy wszystkie niezbędne części zamienne, eksploatacyjne oraz narzędzia, co pozwala na zoptymalizowanie czasu napraw do absolutnego minimum.

W ramach świadczonych usług serwisowych oferujemy m.in.:

  • instalacje maszyn
  • szkolenie operatorów
  • przeglądy okresowe
  • naprawy oraz modernizacje
  • doradztwo w zakresie technologii
  • części zamienne, eksploatacyjne i narzędzia
  • stałe umowy serwisowe

Wezwania i zapytania serwisowe prosimy zgłaszać e-mailowo na adres biuro@centrummaszyncnc.pl poprzez odpowiednio wypełniony formularz serwisowy, który można pobrać online klikając w link FORMULARZ SERWISOWY.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań w temacie wsparcia technicznego prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.