Umów bezpłatną prezentację technologii już dziś!

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Sprzedaż i serwis maszyn

Wycinarki fibrowe do rur i profili przeznaczone są do szybkiego i precyzyjnego cięcia materiałów wykonanych ze stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi oraz stopów metali.
Wycinarki fibrowe do arkuszy blach przeznaczone są do szybkiego i precyzyjnego wycinania stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi oraz stopów metali.
Wydajne i proste w obsłudze spawarki laserowe FANUCI używane są do łączenia różnego rodzaju materiałów o dowolnej grubości i kształcie.
Lasery czyszczące idealnie nadają się do czyszczenia farb, olejów, rdzy, nalotu, żywicy. Laser do czyszczenia FANUCI wykorzystywany jest do czyszczenia dzieł sztuki, rzeźb, starych tkanin i pergaminów.
Technologia druku 3D metalu odgrywa bardzo ważną rolę w procesie produkcyjnym. Drukarki laserowe 3D do metalu pozwalają na szybkie uzyskanie modelu produktu oraz jego błyskawiczne zastosowanie w produkcji.
Wytwornica azotu KRUGE jest światowej klasy, innowacyjnym urządzeniem gwarantującym perfekcyjnie czysty, wysokociśnieniowy azot własnej produkcji. Modułowy generator azotu KRUGE tylko w Centrum Maszyn CNC.

Formularz Kontaktowy

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Dane Kontaktowe

Godziny otwarcia: Pon-Pt 8:00 - 16:00

Telefon:

E-mail:

Adres siedziby:
Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o.
ul. Ku Ujściu 19
Hala 1, Segment F
80-701 Gdańsk


NIP: 8513171254
REG: 321421658
KRS: 0000475968