Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Inwestycja w rozwój pracownika to wkład w rozwój firmy. Szkolimy!

11.02.2022 Inwestycja w rozwój pracownika to wkład w rozwój firmy. Szkolimy!

Technologia postępuje, zmieniają się standardy i trendy, również w obszarze obróbki metalu. Pojawienie się lasera spowodowało, że wycinanie, cięcie i spawanie stało się zdecydowanie łatwiejsze, wydajniejsze i bardziej precyzyjne. Obsługa nowoczesnych maszyn przeznaczonych do laserowej obróbki metali wymaga jednak wiedzy i umiejętności. Pracownicy nabywają je podczas szkoleń, które prowadzimy w Centrum Maszyn CNC.

Laserowa obróbka metalu będzie w przyszłości standardem?

Cięcie czy spawanie laserem do alternatywa dla tradycyjnych metod obróbki metalu. Jest to technologia zyskująca z każdym kolejnym rokiem coraz większą popularność. Decyduje o tym kilka czynników, które w zdecydowany sposób poprawiają efektywność pracy firmy.

Urządzenia do laserowej obróbki metalu przede wszystkim gwarantują ponadprzeciętną dokładność i precyzję. Możliwe jest wykonanie cięć i łączeń o nieregularnych kształtach, jak też praca na małych elementach. Ponadto podczas pracy zachowywane są parametry i wymiary metalowych elementów.

Dla firmy oznacza to zarówno większe możliwości i szersze spektrum oferowanych usług, jak również redukcję kosztów i oszczędność czasu. Mniejsza ilość odpadów w postaci materiałów sprzyja mniejszym wydatkom. Ponadto maszynę możemy zaprogramować w taki sposób, aby dokonała obróbki bez zbędnych pozostałości. W krótszym czasie wykonywana jest większa praca. Dla pracownika oznacza to też komfort i lepsze warunki, co przekłada się na jego satysfakcję i lojalność względem pracodawcy.

Teoria wsparta praktyką

W Centrum Maszyn CNC prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń w technologii fibrowej – w szczególności z następujących maszyn:

  • wycinarek laserowych,
  • spawarek laserowych,
  • laserów czyszczących.

Szkolenia stanowią połączenie teorii z praktyką. W przypadku szkolenia z obsługi wycinarek laserowych nauka trwa 5 dni – 2 dni teorii i 3 dni praktyki. Szkolenia z obsługi spawarek laserowych i laserów czyszczących są 2-dniowe – 1 dzień teorii i 1 dzień praktyki. Kursanci pracują na zaawansowanych maszynach do obróbki metalu. Są to: wycinarka laserowa DNE Bystronic oraz spawarka laserowa i laser czyszczący Fanuci.

W trakcie szkolenia Twoi pracownicy zdobędą niezbędną wiedzę z zakresu obsługi urządzeń wykorzystujących zaawansowaną technologię laserową – fibrową. Wiedzę teoretyczną i praktyczną zawsze uzupełniamy o nasze już sprawdzone wskazówki i wypracowane przez długie lata pracy przydatne metody i patenty.

Poznaj kilka powodów, dla których warto wziąć udział w naszych szkoleniach:

  • Doświadczeni i wykwalifikowani szkoleniowcy
  • Praca na nowoczesnych obrabiarkach laserowych
  • Wiedza przekazywana przez praktyków
  • Wzrost kompetencji, nowe umiejętności zespołu, poprawa wydajności pracy
  • Jeszcze bardziej wykwalifikowany zespół pracowników
  • Identyfikacja i zaadresowanie indywidualnych potrzeb każdego klienta
  • Kompleksowa wiedza z zakresu pełnej obsługi urządzeń z zakresu obróbki laserowej

System szkoleń dostosowany do potrzeb firmy  

Szkolenia odbywają się najczęściej w naszym parku maszynowym, jednak jesteśmy elastyczni i oferujemy możliwość przeprowadzenia szkolenia bezpośrednio w Twojej firmie. Ponadto termin również ustalamy indywidualnie, aby szkolenie Twoich pracowników i ich zaangażowanie w naukę nie spowolniło realizacji bieżących projektów w Twojej firmie. Każdy uczestnik kursu, po jego zakończeniu, otrzymuje certyfikat potwierdzający jego umiejętności i wiedzę.

Najlepszą inwestycją w rozwój firmy jest inwestycja w pracownika, który zdobywa nowe umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Ludzie są motorem napędowym firmy, to oni odpowiadają za jej sukces i pozycję na rynku. 

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00