Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Centrum Maszyn CNC

Świadczymy także kompleksowe usługi zewnętrzne w obrębie projektowania i wykonawstwa na urządzeniach laserowych dostępnych w ofercie naszej firmy.

Bazując na zdobytej i stale poszerzanej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

 
"

Głównym, fundamentalnym celem naszej firmy jest sukcesywne budowanie zaufania i rosnącej satysfakcji klientów.

 
 
Dominik Kolan
 
Członek zarządu
 
Centrum Maszyn CNC

Dlaczego my?

Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań pozwalających naszej firmie budować i rozwijać wizerunek solidnego i zaufanego dostawcy, który na każdym etapie współpracy jest gwarantem bezpiecznej inwestycji oraz pewnej, stabilnej produkcji. Stawiamy wyłącznie na zoptymalizowane rozwiązania technologiczne skierowane do indywidualnych potrzeb produkcyjnych klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość dostarczanych urządzeń i usług umożliwiała ciągłe zwiększanie efektywności produkcyjnej.

Posiadamy własny, wykwalifikowany serwis, dostępny na terenie całego kraju. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych. Dostarczamy stałą opiekę techniczną zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego upływie. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym magazynem wszystkich niezbędnych części serwisowych i eksploatacyjnych, co pozwala na zoptymalizowanie procesu podejmowanych działań serwisowych do absolutnego minimum.

Współpracujemy wyłącznie z największymi i najbardziej uznanymi dostawcami rozwiązań laserowych na świecie. 

 
Cover filmu youtube

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

 

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00