Umów bezpłatną prezentację technologii już dziś!

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

O nas

Dlaczego warto postawić na współpracę z Centrum Maszyn CNC.

Jesteśmy firmą, która od 2013 roku nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych w zakresie optymalizacji produkcji przemysłowej. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń do laserowej obróbki metalu. Świadczymy także kompleksowe usługi zewnętrzne w obrębie projektowania i wykonawstwa na urządzeniach laserowych dostępnych w ofercie naszej firmy. Bazując na zdobytej i stale poszerzanej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu gwarantujemy w pełni profesjonalną, kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.

Głównym, fundamentalnym celem naszej firmy jest sukcesywne budowanie zaufania i rosnącej satysfakcji klientów. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań pozwalających naszej firmie budować i rozwijać wizerunek solidnego i zaufanego dostawcy, który na każdym etapie współpracy jest gwarantem bezpiecznej inwestycji oraz pewnej, stabilnej produkcji. Stawiamy wyłącznie na zoptymalizowane rozwiązania technologiczne skierowane do indywidualnych potrzeb produkcyjnych klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość dostarczanych urządzeń i usług umożliwiała ciągłe zwiększanie efektywności produkcyjnej.

Posiadamy własny, wykwalifikowany serwis, dostępny na terenie całego kraju. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych. Dostarczamy stałą opiekę techniczną zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego upływie. Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym magazynem wszystkich niezbędnych części serwisowych i eksploatacyjnych, co pozwala na zoptymalizowanie procesu podejmowanych działań serwisowych do absolutnego minimum.

Współpracujemy wyłącznie z największymi i najbardziej uznanymi dostawcami rozwiązań laserowych na świecie.  W naszej elastycznej, szytej na miarę potrzeb produkcyjnych ofercie znajdują się m.in. światowej klasy, niezawodne:

  • wycinarki laserowe do rur i profili
  • wycinarki laserowe do arkuszy blach
  • spawarki laserowe
  • lasery czyszczące
  • drukarki laserowe 3D do metalu
  • wytwornice azotu

Wszystkie oferowane urządzenia posiadają pełną dokumentację techniczną oraz certyfikaty unijne. Natomiast najbardziej zaawansowane modele maszyn prezentujemy w naszym salonie pokazowym lub bezpośrednio w zakładach produkcyjnych naszych klientów na terenie całego kraju.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

 

Formularz Kontaktowy

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Dane Kontaktowe

Godziny otwarcia: Pon-Pt 8:00 - 16:00

Telefon:

E-mail:

Adres siedziby:
Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o.
ul. Ku Ujściu 19
Hala 1, Segment F
80-701 Gdańsk


NIP: 8513171254
REG: 321421658
KRS: 0000475968