Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Partnerzy strategiczni

 
"

Głównym, fundamentalnym celem naszej firmy jest sukcesywne budowanie zaufania i rosnącej satysfakcji klientów.

 
 
Dominik Kolan
 
Członek Zarządu
 
Centrum Maszyn CNC

Dlaczego my?

Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań pozwalających naszej firmie budować i rozwijać wizerunek solidnego i zaufanego dostawcy, który na każdym etapie współpracy jest gwarantem bezpiecznej inwestycji oraz pewnej, stabilnej produkcji. Stawiamy wyłącznie na zoptymalizowane rozwiązania technologiczne skierowane do indywidualnych potrzeb produkcyjnych klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość dostarczanych urządzeń i usług umożliwiała ciągłe zwiększanie efektywności produkcyjnej. 

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

1.   Współpraca z najbardziej uznanymi producentami na świecie

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i doświadczonymi producentami urządzeń dostarczającymi najlepsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku obróbki metalu.

2.   Pełna opieka ekspertów

Zapewniamy własny, wykwalifikowany serwis gwarantujący szybką reakcję (do 48h) na terenie całego kraju. Dostarczamy stałą opiekę techniczną zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego upływie.

3.   Dostępność serwisowa

Dysponujemy własnym, w pełni wyposażonym magazynem wszystkich niezbędnych części serwisowych i eksploatacyjnych. W związku z powyższym proces serwisowania przebiega niezwykle sprawnie.

4.   Wielu zadowolonych klientów

Obszerna lista referencyjna zakończonych instalacji to nasz szczególny powód do dumy. Zestawienie referencyjne dostępne jest na naszej stronie internetowej: centrummaszyncnc.pl/referencje – na bieżąco aktualizujemy tę listę o najciekawsze projekty.

5.   Kompleksowe wsparcie

Poza wiodącym obszarem naszej specjalizacji – tj. branży urządzeń do laserowej obróbki metalu – naszym klientom jesteśmy w stanie dostarczyć niezawodne urządzenia do plastycznej obróbki metalu m.in. automatyczne centra gnące, prasy krawędziowe, gilotyny hydrauliczne, giętarki trzpieniowe itp.

 
Cover filmu youtube

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Pon-Pt 8:00 - 16:00

 

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk