Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Generatory azotu

Urządzenia produkujące idealnie czysty, wysokociśnieniowy azot. Maszyny pracujące przez całą dobę bez strat i postojów. Oferujemy generatory azotu wspierające oszczędności w firmie dzięki własnej produkcji gazu.

Skontaktuj się z nami
 

 

Modułowy generator azotu KRUGE. Oszczędność i bezpieczeństwo produkcji w zasięgu ręki!

Generator azotu KRUGE jest światowej klasy, innowacyjnym urządzeniem wykorzystywanym w przemyśle. Wytwornice azotu serii NitroGEN są kompleksowo dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. KRUGE to gwarancja na perfekcyjnie czysty, wysokociśnieniowy azot własnej produkcji.

 

24-godzinne działanie

System działa 24/7 bez żadnych postojów maszyn/produkcji. Brak strat poprzez niespodziewane problemy w tradycyjnych dostawach lub podwyżkach cen gazu.

 

Samofinansowanie

Wykorzystanie i re-inwestowanie zaoszczędzonych na własnej produkcji azotu pieniędzy w dalszy rozwój firmy, co w przypadku standardowych dostaw zewnętrznych gazu jest nieosiągalne.

 
 

Nisko-kosztowy + ekologiczny

System NitroGEN oferuje realną, nisko-kosztową oraz niskoemisyjną alternatywę w stosunku do tradycyjnych dostaw azotu. System KRUGE dostępny w 4 podstawowych modelach (NitroGEN-1, NitroGEN-2, NitroGEN-3, NitroGEN-4) wytwarzających do 840 m3/dzień azotu! Urządzenia posiadają wbudowaną opcje magazynowania wyprodukowanego azotu. System generuje wyższą czystość oraz wyższe natężenie przepływu ze zmniejszoną konsumpcją energetyczną o 30-50%.

 

Plug-and-play (podłącz i używaj)

Szybka i prosta instalacja jest możliwa zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hali produkcyjnych. Instalacja oraz uruchomienie całego systemu następują tego samego dnia! System wymaga wyłącznie skompresowanego powietrza oraz zasilania elektrycznego. Kompaktowa obudowa i ultranowoczesny design nie wymaga specjalnego podłoża czy fundamentu.

 
 

Brak krawędzi tlenkowej

Generowany azot pozwala m.in. wycinarkom laserowym ciąć stal szybciej i taniej niż przy użyciu tlenu czy powietrza.

 
 

Opis procesu wytwarzania azotu

 

Podstawowym procesem wytwarzania azotu jest odpowiedni wybór adsorpcji zmiennociśnieniowej z wykorzystaniem czystego skompresowanego powietrza jako surowca. Oddzielenie azotu od powietrza następuje przy użyciu adsorpcji węglowego sita cząsteczkowego dla azotu oraz tlenu znajdujących się pod bardzo wysokim ciśnieniem. Proces oddzielania ma na celu uzyskanie azotu o maksymalnie najwyższej czystości. Znakomita jakość otrzymywanego azotu, łatwość obsługi urządzenia, jak również udogodnienie w postaci nowatorskiej funkcji plug-and-play (podłącz i używaj) to główne czynniki powodujące, że klienci coraz częściej sięgają po nasze generator azotu na rzecz kosztownych, tradycyjnych metoda dostępności gazów technicznych w postaci wiązki lub zbiornika.

Zaoszczędź pieniądze oraz czas dzięki modułowym generatorom azotu KRUGE z nowoczesną funkcją plug-and-play! Możesz oszczędzać w każdym miesiącu wytwarzając swój własny, najwyższej jakości gaz zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym. Podstawowe zalety generatory azotu KRUGE:

 
 

Rentowność inwestycji

Nieprzerwana produkcja własnego gazu 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę. Niskie koszty operacyjne wytwarzania. Brak zagrożeń bezpieczeństwa takich jak np. wysokociśnieniowe gazowe cylindry oraz niskotemperaturowe zbiorniki z płynnym azotem.

 

Oszczędność kosztów

Brak stałych opłat związanych z kontraktowaniem, wypożyczaniem i utrzymywaniem standardowych instalacji gazowych (wiązki, zbiorniki) od dostawców gazów np. AirLiquide, Linde, Messer. Żadnych dodatkowych opłat związanych z ochroną środowiska.

 
 

Automatyzacja i oszczędność czasu

Innowacyjna technologia wysokiej klasy oraz prosty system konfiguracyjny zapewnia długotrwałe stabilne działanie. Zoptymalizowany design zapewnia stałą, znakomitą jakość azotu. Koniec z zatrzymywaniem maszyn i produkcji podczas wymiany gazu.

 

Optymalizacja systemu

Urządzenie może być stale rozbudowywane zgodnie z rosnącym zapotrzebowaniem produkcyjnym. Moduły mogą być łączone równolegle dla łatwiejszej rozbudowy sieci. Żadnego marnowania gazu, wyparowania z zbiorników czy zwracania częściowo wypełnionych butli.

 
 

System sterowania

Dotykowy panel sterujący. Zdalny dostęp poprzez Wi-Fi. Stały monitoring procesów. Wykresy tendencji i wykorzystania N2. Przetwarzanie komunikatów zwrotnych w czasie rzeczywistym. Pokładowy monitoring serwisowy i alarmowy. Rozwiązywanie problemów systemowych oraz diagnostyka błędów online.

 

Szybko i wygodnie

Zoptymalizowana struktura, kompaktowy design, intuicyjne sterowanie systemem, funkcja plug-and-play (podłącz i używaj). Generator azotu KRUGE zajmuje niewielką przestrzeń produkcyjną z możliwością instalacji systemu na antresoli.

 
 
 

Masz pytania?
Umów się na bezpłatną prezentację już dziś!

W razie jakichkolwiek pytań w temacie generatorów azotu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

Wyślij wiadomość
 

Jesteśmy absolutnym liderem w zakresie zapewniania wewnątrzzakładowych generatorów azotu w Polsce!

01

Projekt realizowany z ogromnym sukcesem od 2019 roku.

 
02

Bezpośredni zakup lub wynajem – Ty wybierasz!

 
03

Nasze urządzenia generują azot o czystości min. 99,999% !!!

 
04

Niedościgniony serwis własny zapewniany wyłącznie przez inżynierów Centrum Maszyn CNC. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych.

 
05

Nasza ekspercka wiedza gwarantuje poprawne działania systemu; kalibrowanie, czystość gazu, natężenie przepływu.

 
01

Posiadamy własny, wykwalifikowany serwis, dostępny na terenie całego kraju. Dostarczamy stałą opiekę techniczną zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i po jego upływie. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych.

02

Dokładamy wszelkich starań, aby zgłoszenia serwisowe były stale monitorowane i realizowane w terminie nie dłuższym niż 48 godzin od momentu ich otrzymania. Wszystkie zgłoszenia serwisowe są automatycznie sprawdzane i zdalnie diagnozowane.

 
03

Dysponujemy także własnym, w pełni wyposażonym magazynem wszystkich niezbędnych części serwisowych i eksploatacyjnych, co pozwala na zoptymalizowanie procesu podejmowanych działań serwisowych do absolutnego minimum.

 
 

Dział wsparcia technicznego

Zapewniamy własny, wykwalifikowany serwis dostępny w całej Polsce. Nie korzystamy z usług firm zewnętrznych.

 

Wsparcie online

Wszystkie zgłoszenia serwisowe są automatycznie sprawdzane i zdalnie diagnozowane.

 
 

Magazyn

Posiadamy w pełni wyposażony magazyn części serwisowych oraz eksploatacyjnych (m.in. źródeł fibrowych, głowic laserowych, szaf sterujących, filtrowentylacji, chillerów, podajników).

 

Wsparcie online

48h od wysłania zgłoszenia serwisowego.

 
01

Głównym, niezmiennym celem naszej firmy jest sukcesywne budowanie zaufania i rosnącej satysfakcji naszych klientów. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań pozwalających naszej firmie budować i rozwijać wizerunek solidnego i zaufanego dostawcy, który na każdym etapie współpracy jest gwarantem bezpiecznej inwestycji oraz pewnej i stabilnej produkcji.

02

Wymagania serwisowe i gwarancyjne: Środowisko pracy, obsługa i konserwacja urządzenia zgodnie z zaleceniami dokumentacji technicznej DTR oraz karty gwarancyjnej.

 

Sukces mierzony wynikiem zrealizowanych inwestycji!

Od 2021 udało się nam dostarczyć i wdrożyć ponad 450 urządzeń laserowych w technologii fibrowej na terenie całej Polski! 

Baza wiedzy

Moc lasera a rodzaj materiału

Wybierając laser fibrowy należy dobrać jego moc do konkretnego zastosowania. Wycinarki laserowe można stosować do cięcia, wycinania szerokiej gamy materiałów

Dowiedz sie więcej
Moc lasera a rodzaj materiału

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00