Umów bezpłatną prezentację technologii już dziś!

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Elastyczna, szyta na miarę potrzeb produkcyjnych oferta

Innowacyjność oparta na wiedzy i doświadczeniu.

Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń do laserowej obróbki metalu. Świadczymy także kompleksowe usługi zewnętrzne w obrębie projektowania i wykonawstwa na urządzeniach laserowych dostępnych w ofercie naszej firmy.

Współpracujemy wyłącznie z największymi i najbardziej uznanymi dostawcami rozwiązań laserowych na świecie. W naszej elastycznej, szytej na miarę potrzeb produkcyjnych ofercie znajdują się m.in. niezawodne wycinarki laserowe do rur i profili, wycinarki laserowe do arkuszy blach. Światowej klasy spawarki laserowe i lasery czyszczące. Innowacyjne drukarki laserowe 3D do metalu oraz wytwornice azotu.

Wszystkie oferowane urządzenia posiadają pełną dokumentację techniczną oraz certyfikaty unijne. Natomiast najbardziej zaawansowane modele maszyn prezentujemy w naszym salonie pokazowym lub bezpośrednio w zakładach produkcyjnych naszych klientów na terenie całego kraju.

Wycinarki fibrowe do rur i profili, Wycinarki do arkuszy blach, Spawarki laserowe, Lasery czyszczce, Drukarki laserowe 3d do metalu, Wytwornice azotu
Centrum Maszyn CNC dostarcza kompleksową, profesjonalną usługę czyszczenia laserowego, także bezpośrednio u klienta, dodatkowo ofertujemy usługę drukowania laserowego metalu 3D w technologii SLM i SLA.

Formularz Kontaktowy

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Dane Kontaktowe

Godziny otwarcia: Pon-Pt 8:00 - 16:00

Telefon:

E-mail:

Adres siedziby:
Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o.
ul. Ku Ujściu 19
Hala 1, Segment F
80-701 Gdańsk


NIP: 8513171254
REG: 321421658
KRS: 0000475968