Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Centrum Maszyn CNC na Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING

12.10.2022 Centrum Maszyn CNC na Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING

Centrum Maszyn CNC będzie uczestnikiem 8. edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 18-20 października 2022 roku.

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING to największe targi spawalnicze w Polsce i jedne z najważniejszych w tym obszarze w Europie. To okazja do spotkania czołowych przedstawicieli producentów maszyn spawalniczych, jak również automatyzacji i oprogramowania. Targom towarzyszą liczne konferencje i seminaria, przez co można zagłębić wiedzę o nowościach i innowacjach z branży.

Zarówno dla Centrum Maszyn CNC, jak i jej stałych i nowych klientów to szansa do rozmów, bliższego poznania i wymiany doświadczeniami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 80) i do rozmów z przedstawicielami naszej firmy. Przed nami trzy dni spotkań, w trakcie których zaprezentujemy możliwości naszych niezawodnych maszyn do laserowej obróbki metalu, w tym spawarki laserowej FANUCI 3.0 PRO GenX.

Do zobaczenia!

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00