Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Centrum Maszyn CNC będzie uczestnikiem 8. edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniach 18-20 października 2022 roku.

Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING to największe targi spawalnicze w Polsce i jedne z najważniejszych w tym obszarze w Europie. To okazja do spotkania czołowych przedstawicieli producentów maszyn spawalniczych, jak również automatyzacji i oprogramowania. Targom towarzyszą liczne konferencje i seminaria, przez co można zagłębić wiedzę o nowościach i innowacjach z branży.

Zarówno dla Centrum Maszyn CNC, jak i jej stałych i nowych klientów to szansa do rozmów, bliższego poznania i wymiany doświadczeniami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 80) i do rozmów z przedstawicielami naszej firmy. Przed nami trzy dni spotkań, w trakcie których zaprezentujemy możliwości naszych niezawodnych maszyn do laserowej obróbki metalu, w tym spawarki laserowej FANUCI 3.0 PRO GenX.

Do zobaczenia!

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00