Ta strona używa reCAPTCHA. Zapoznaj się z Polityką prywatności i Warunkami usługi.

Centrum Maszyn CNC na STOM-LASER 2021

 

W tym roku możliwość bezpośredniego spotkania się z Państwem cieszy szczególnie mocno. Dlatego miło nam poinformować, że w dniach 19-21 października 2021 roku, będziemy uczestniczyć w VIII Targach Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, które odbędą się w Kielcach.

 

Technologie cięcia i spawania laserowego

 

Naszych przedstawicieli znajdą Państwo na stoisku D-46, gdzie służyć będą profesjonalnym doradztwem, fachową wiedzą i z chęcią odpowiedzą na zadawane pytania. Ale to nie wszystko! Zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi na naszym stoisku maszynami. Wśród nich znajdzie się wycinarka do rur i profili, wyposażona m.in. w najnowszej generacji źródła światłowodowe IPG. Mamy nadzieję przyciągnąć uwagę także tych z Państwa, których interesują spawarki laserowe, jako wydajniejsza, dokładniejsza i bardziej ekonomiczna alternatywa tradycyjnych technik spawania.

 

„Przemysłowa Jesień” w Kielcach

 

Zbliżające się targi są częścią cyklu imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w ramach wydarzenia „Przemysłowa Jesień”, które co roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem oraz rosnącą liczbą gości. Z uwagi na ich komfort zadbaliśmy o to, aby nasze rozbudowane stoisko było profesjonalnie przygotowaną przestrzenią, podzieloną na strefy prezentacji, rozmów i odpoczynku. Serdecznie zapraszamy, spotkajmy się na stoisku D-46 w Kielcach!  

 

Zainteresowany?
Napisz do nas

Ta strona używa reCAPTCHA. Zapoznaj się z Polityką prywatności i Warunkami usługi.

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00