Umów spotkanie

Udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

Laserowa obróbka metalu coraz częściej postrzegana jest jako standard w profesjonalnych zakładach przemysłowych. Jest gwarancją precyzji, szybkości i bezpieczeństwa pracy. Pojawiają się więc kolejne maszyny, które mają podołać coraz większym oczekiwaniom specjalistów. Jest to m.in. spawarka laserowa FANUCI Pro GenX Portable – urządzenie 4 w 1, które zaskakuje swoimi możliwościami.

Wszechstronne zastosowanie spawarki laserowej

Marka FANUCI podjęła wyzwanie – postanowiła zaprojektować maszynę do laserowej obróbki metalu, która będzie łączyła aż 4 funkcje. Celem było stworzenie takiej stacji roboczej, która umożliwiłaby pracownikowi wykonywanie takich czynności, jak: laserowe spawanie, czyszczenie, zgrzewanie i wycinanie przy pomocy jednego urządzenia - FANUCI Pro GenX Portable jest spawarką bardzo wszechstronną i uniwersalną. Znajdzie swoje zastosowanie m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, produkcyjnym i przetwórczym.

Oszczędność miejsca i pieniędzy

Zaletą, którą przede wszystkim dostrzegają użytkownicy spawarki laserowej FANUCI Pro GenX Portable, jest oczywiście oszczędność miejsca. Jedna maszyna zastępuje aż cztery, z których każda cechuje się stosunkowo dużymi rozmiarami. W ten sposób wysokiej jakości urządzenie o ogromnych możliwościach obróbki metalu może znaleźć się w każdym zakładzie, niezależnie od metrażu pomieszczenia i wolnego miejsca. Spawarka laserowa FANUCI Pro GenX Portable ma niewielkie rozmiary, zważywszy na jej możliwości i wszechstronne zastosowanie. Cała maszyna to zaledwie 1/8 modelu Pro. Waży tylko 62 kg. Poza tym zakup jednego urządzenia związany jest z mniejszymi kosztami niż inwestycja w cztery różne.

Wygoda użytkowania FANUCI Pro GenX Portable

FANUCI Pro GenX Portable cechuje się promieniem roboczym 15 m. Spawarka jest bardzo wygodna w użytkowaniu m.in. dzięki swojej mobilności. Wyposażona jest w kółka, co sprawia, że można ją dowolnie przestawiać w miejsce, gdzie aktualnie jest potrzebna. Posiada 7-calowy ekran dotykowy, który pozwala na obserwację ustawionych parametrów i kontrolę pracy urządzenia. Jest też niezwykle intuicyjna, co z pewnością pozytywnie wpływa na jakość i komfort pracy.

Duże możliwości ustawiania parametrów pracy spawarki laserowej

Kolejna ważna z perspektywy użytkownika zaleta to możliwość konfiguracji spawarki laserowej. Można ją precyzyjnie dostosować do obrabianego elementu pod względem materiału i jego wielkości. Do wyboru są aż 32 grupy różnych parametrów procesu. To sprawia, że można ją stosować nawet w przypadku bardzo delikatnych materiałów.

Korzystając z FANUCI Pro GenX Portable, połączysz elementy wykonane z różnych materiałów, niezależnie od ich kształtu i grubości. Spoiny będą trwałe i estetyczne, a łączenie praktycznie niewidoczne. Wybierając funkcję czyszczenia, pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń z oleju, farby czy rdzy, usuniesz też wszelkie przebarwienia. Maszyna pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów wycinania laserowego - również, jeśli chodzi o detale. Wystarczy wybrać odpowiedni program, dopasować parametry i rozpocząć pracę. Wszystkie funkcje FANUCI Pro GenX Portable widoczne są na ekranie dotykowym.

Wielofunkcyjna spawarka laserowa FANUCI Pro GenX Portable to innowacyjne spojrzenie na techniki obróbki metalu. Zastępuje aż 4 różne maszyny, łączy cechy i funkcje innych modeli urządzeń FANUCI. Na pewno jest to doskonała alternatywa, jeśli zależy Ci na oszczędności pieniędzy i miejsca bez utraty jakości wykonywanej pracy.

 

 

 

Zainteresowany?
Napisz do nas

W celu wysłania wiadomości udowodnij, że nie jesteś botem wpisując poprawny wynik: 2+5=

ul. Ku Ujściu 19, Hala 1, Segment F,
80-701 Gdańsk

 

Pon-Pt 8:00 - 16:00